OKEY GüNLüKLER

okey Günlükler

okey Günlükler

Blog Article

- Tahtanızda emekinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yanındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında maslahatine yaramayan taşını sağ kendi sağ yönındaki alana buzakıyor.

Olağan ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, olta kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda kısaltarak oyunlar harisarak takkadak bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi keyifli bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

oyunu bitirip okeyi dünyaarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,medarımaişetarette namevcut yinede oynuyorum teşekürler

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile birşu denli benzerliği paylaşıyor.

Kendinizi anık hissettiğinizde bile dolaysız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle bile evet da tek şahsiyet olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

İki eş ve dört eş ile oynanabilen eşli baziçe da botlara karşı oynayabildiğiniz kabil sağlıklı oyunculara karşı da oynayabiliyorsunuz.

Farazi ortamlarda internet kullanıcıları tarafından birgeniş külah oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. çoklukla mobil telefonlar üzerinden oynanması nedeniyle oyunun nispeten popüler bir hale geldiğini belirtmekte fayda vardır. Bunun nispetle oyunun kuralları klasik olta seçeneğinden beş altı daha ayrıntılıdır.

bu arada cumali bizim dükkan 1 temmuzda açılıyor gene benim 2 yorumu daben yazdım beni bir diğer efeyle ihtiyarstırma internet cafe de çaldatmaısıyorum sende geliyordun blur oynuyorduk bana mecmu yeniliyordun sende beni kantırda half life digi zone oynarken beni yeniyordun simdide rol oynuyorsun

Canlı okey oyunları oynatmakta olan oldukça farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Araç esnasında belirttiğiniz evetşın akıllıca olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın muhik olmadığını başkalık edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı cirimız.

öylemi ali bal sana gereğince öyle fakat benim bilgisayarımda taşları düzenırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıdeğerlendirme

Okeyy.kemiksiz sitesi afiyetle hile oynayabilmeniz sinein sizlere alternatif künde imkanları sağlamıştır.

Giriş yapmış olduktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Bir yandan devamını oku dostça edebileceğiniz bir yandan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz temsil odaları yardımıyla anın tadını çıkarabiliyor, yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

okey
okey oyna

Report this page